Apie mus

KOA – Moderni odontologijos klinika, naudojanti šiuolaikiškiausias skaitmenines technologijas ir koncepcijas natūrialiai šypsenai kurti.

KOA tiki, jog tikra šypsena, kaip gamta – negali būti suvaidinta. Ji -individuali ir unikali. Ji nustebinanti ir užburianti. Ji lydi mus svarbiausiose gyvenimo situacijose. Praturtina ir įkvepia.

KOA tai vadina Natūralia harmonija. #naturaliharmonija

Nors klinikos kryptis – skaitmeninės technologijos, čia teikiamos visos odontologinės paslaugos, pradedant profilaktika, baigiant chirurginėmis procedūromis (implantacija, sinuso pakėlimo operacija) ir botulino toksino injekcijomis gydant dantų griežimą.

Klinikos įkūrėjas Gyd. Robertas Baranskas yra vienas lyderių skaitmeninėje odontologijoje Lietuvoje, dirbantis su CEREC CAD/CAM dantų atstatymo sistema nuo 2011 m., skaito paskaitas ir veda kursus odontolologams.

KOA klinikoje kiekvienas pacientas yra individualus ir gydymo planas sudaromas atlikus visapusišką ištyrimą. Parenkamas optimaliausias gydymo planas, kuris nebūtinai turi būti atliekamas kompiuterinėmis technogijomis, o paremtas fundamentaliais, tradiciniais gydymo protokolais. Taip yra todėl, kad didžiausias dėmesys yra skiriamas ne greitam, o kokybiškam ir ilgaamžiškam rezultatui gauti.

KOA klinika įrengta taikant aukščiausius standartus, visi gydymo etapai atliekami pasitelkiant šiuolaikiškiausią įrangą ir medžiagas užtikrinančias kokybę. Visomis priemonėmis stengiamės, kad pacientas kuo greičiau nebūtų pacientas, o paparasčiausiai laimingas besišypsantis žmogus! Padėkite sau ir jūs nenumaldomai šyosotis!

 

*KOA klinikoje saugome kiekvieno paciento virtualius dantų modelius (formas) neribotą laiką. Netekus danties nors ir po daugelio metų, mes turėsime jūsų buvusią dantų formą, kuria galėsime atkurti. Tai dar vienas iš skaitmeninės odontologijos privalumų! Atvykite pas mus ir išsaugokite savo šypseną visam gyvenimui!

Unikalios KOA KLINIKOS paslaugos:

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Skaitmeninis šypsenos dizainas-> 

 

Registruotis susitikimui