Estetinis plombavimas

Šiuolaikinė estetinė odontologija – tai galimybė padėti pacientams išspręsti šypsenos ir dantų estetikos problemas, kuomet dantys pažeisti ėduonies, nuskilę ar įtrūkę. Taip pat, kai norima kosmetiškai pagerinti dantų formą, dydį, spalvą ar panaikinti esančius tarpus tarp dantų.

Dėl didėjančio gyvenimo tempo ir streso vis daugiau žmonių kenčia dėl nudilusių dantų ir atsiradusio dantų jautrumo. Šiuo atveju estetiškai restauruojant dantis, atkuriamas jų prarastas aukštis ir sumažinamas dantų jautrumas.

Neretai estetinis dantų plombavimas reikalingas kaip baigiamasis etapas pacientams po ortodontinio gydymo galutiniam dantų estetikos ir funkcijos pasiekimui.

Estetinis dantų plombavimas -tai minimaliai invazyvi procedūra, kuomet išsaugojami kietieji danties audiniai ir dantys lieka gyvybingi. Standartinė plombavimo medžiaga yra kompozitai. Ir šiuolaikinės kompozicinės medžiagos leidžia sukurti „nematomas“ priekinių dantų plombas, atkurti natūralų danties reljefą, atsižvelgiant į spalvinę natūralaus danties sandarą bei atliekant sluoksniavimo techniką.