Estetinis Protezavimas Laminatėmis

KOA klinikoje visas atliekamas protezavimas yra estetinis, bet svarbiausia funkcinis. Protezuoti dantys turi atrodyti natūraliai ir tinkamai prižiūrimi tarnauja ilgus metus. Estetika be funkcijos nėra ilgaamžė, o funkcija be estetikos neteikia džiaugsmo. KOA klinikos komanda parenka protezavimo būdą ir medžiagą kiekvienam atvejui individualiai. Dažniausiai naudojamos medžiagos KOA odontologijos klinikoje yra bemetalės keramikos, kurios yra biosuderinamos ir labai estetiškos. Šios keramikos vienalyčiai susijungia su danties audiniais ir atstato danties tvirtumą.

Esant galimybei dantys mūsų klinikoje protezuojami per vieną vizitą naudojant pažangiausią skaitmeninę dantų restauravimo sistemą CEREC (Sirona). Gydytojas Robertas Baranskas yra oficialus CEREC sistemos lektorius ir vienas labiausiai patyrusių specialistų dirbančių su šia technologija . Mūsų pacientė Akvilina, siunčia Jums savo nuostabią šypseną (protezavimas atliktas gyd. Roberto Baransko).

Laminatės (venyrai) – tai minimaliai invazyvus dantų restauravimo būdas, kuriuo galima pagerinti dantų formą ar spalvą, taip pat harmonizuoti šypseną. Jeigu norite baltesnės, harmoningesnės šypenos, laminatės kaip tik jums. Naudojant šiuolaikines keramikas, restauracijos gali būti ypatingai plonos, bet pricementuotos prie danties emalio jos ypatingai tvirtos. Danties tvirtumas ir ilgaamžiškumas išlieka nepakitęs.

Protezuojant laminatėmis galima nesunkiai pakeisti spalvą į norimą, spalva nekinta visą gyvenimą.

          Minimaliai invazyvios laminatės storis 0,2 mm

KOA tiki, jog tikra šypsena, kaip gamta – negali būti suvaidinta. Ji -individuali ir unikali.  Ji nustebinanti ir užburianti. Ji lydi mus svarbiausiose gyvenimo situacijose. Praturtina ir įkvepia.

KOA tai vadina Natūralia harmonija.

#naturaliharmonija

 

 

 

 

 

Protezavimas laminatėmis daromas pasitelkiant šias metodikas:

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Skaitmeninis šypsenos dizainas-> 

*Visos tinklapyje esačios nuotraukos yra realių KOA klinikos klientų.

 

Registruotis susitikimui