ORTODONTINIS GYDYMAS KAPOMIS AIRNIVOL

NAUJIENA LIETUVOJE! Ortodontinis  dantų tiesinimas kapomis be breketų!

AIRNIVOL – ortodontinė sistema, kurios pagalba dantys tiesinami skaidriomis kapomis. Ji sukurta ne tik patraukliai šypsenai kurti, bet ir teisingam dantų lankų sąkandžiui formuoti.

Breketai klijuojami ant dantų, sukelia daug diskomforto pacientam ir atrodo neestetiškai, ypač suaugusiems, kuriems tai yra pagrindinė ortodontinio gydymo atsisakymo priežastis. Ortodontinis gydymas breketais dažnai užtrunką ilgiau nei planuojama, o rezultatas nėra konkretus. Esant galimybei rinktis AIRNIVOL sistemą, dantys tiesinami be breketų ir tai sukelia žymiai mažiau nemalonių pojūčių.

Kaip tai atliekama?

Pirmiausia sertifikuotas AIRNIVOL gydytojas konsultacijos metu nuima dantų atspaudus arba nuskenuoja dantis intraoraliniu skeneriu. AIRNIVOL ortodontai įvertina ar gydymas gali būti atliekamas šia sistema ir priskiria prie vieno iš trijų sudėtingumo lygių.

Esant galimybei atlikti gydymą, kompiuteriu suplanuojami  etapai ir kapų kiekis. Kompiuterio ekrane kartu su gydytoju galite matyti būsimą rezultatą ir tikslią gydymo trukmę tinkamai nešiojant kapas. Priklausomai nuo gydymo sudėtingumo paskiriami vizitai, kurių metu duodamos naujos kapos ir įvertinamas progresas. Tinkamai nešiojant kapas, dantys juda link numatyto rezultato labai efektyviai.

Ar gydymas gali būti atliekamas visiems?

Gydymas gali būti atliekamas nepriklausomai nuo amžiaus, esant jau išdygusiems pastoviems dantims. Ne visi pacientai gali būti gydomi AIRNIVOL sistema, kiekvienas atvejis įvertinamas individualiai  ar gydymas kapomis galimas. Kitais atvejais turi būti atliekamas tradicinis gydymas breketais.

Kiek laiko trunka gydymas?

Priklausomai nuo sudėtingumo gydymas gali trukti nuo kelių iki keliolikos mėnesių. Moksliškai įrodyta, jog tinkamai nešiojant kapas, gydymas dažnai būna greitesnis negu breketais, nes dantų judėjimas vyksta būsimą sąkandį tiksliai suplanavus kompiuteriu.

AIRNIVOL kapų privalumai:

LENGVOS – jas labai patogu nešioti ir naudoti.

NEMATOMOS – nepastėbėsite, nes jos skaidrios.

PRAKTIŠKOS – galite užsiimti įprasta kasdienine veikla.

IŠIMAMOS – jeigu reikia jas galite išimti nepablogindami gydymo rezultato.

HIGIENIŠKOS – jas lengva valyti, taip pat nenaudojant breketų neapsunkinama dantų higiena.

TVIRTOS – atsparios dėvėjimuisi.

ŠVELNIOS – nedirgina burnos audinių.

IŠBANDYTOS – biologiškai suderinamos ir nesukelia alergijų.

DISKRETIŠKOS – dėl jų nesikeičia kalba.

 

Kviečiame nemokamai konsultacijai KOA klinikoje, kurios metu sertifikuotas AIRNIVOL specialistas įvertins gydymo galimybes ir suteiks daugiau informacijos.

 

Plačiau apie procesą VIDEO ir nuorodoje žemiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WWW.AIRNIVOL.LT