Pasimatuok tobulą šypseną

PASIMATUOK TOBULĄ ŠYPSENĄ

Daugybė žmonių svajoja apie tobulesnę šypseną, norėtų ją pagražinti, bet nesiryžta, nes tai reikalauja daug finansinių investicijų ir negrįžtamų intervencijų. Nuėję pirkti automobilio pirmiausia jį išbandote, o tik įsitikinę, jog tinka – perkate. Ar nenuostabu būtų be skausmo pasimatuoti tobulą šypseną?

Skaitmeninės technologijos (skaitmeninis šypsenos dizainas, modeliavimas ir gamyba – DSD) leidžia tą patį padaryti su jūsų šypsena. KOA klinika pristato unikalią paslaugą – “Pasimatuok tobulą šypseną”

Skaitmeninis šypsenos dizainas ir gamyba leidžia įvertinti paciento lūkečius dar prieš pradedant intervencijas, ir tik patvirtinus būsimos šypsenos tinkamumą pagal paciento individualius veido bruožus, yra pradedamos bet kokios negrįžtamos intervencijos.

KOA klinikoje bet koks gydymas pradedamas nuo konsultacijos, kurios metu yra surenkama visa informacija apie esamą burnos ertmės būklę. Nuimami tradiciniai ir skaitmeniniai atspaudai, padaromos veido nuotraukos pagal DSD protokolą (statinė informacija), įrašomas veido VIDEO (dinaminė informacija). Atliekama DSD – veido bruožai leidžia idealizuoti būsimos šypsenos kontūrą. Tada galime pasirinkti dantų formą ir restauracijų tipą.

Sukurta skaitmeninė 2D vizualizacija tada pernešama į 3D modelį, kuris atspindi galutinį rezultatą. Pasitelkiant 3D spausdintuvą, toks modelis yra atspausdinamas, ko pasekoje turime fizinį busimų dantų modelį, kurį galime pamatuoti burnoje (Ang. MOCK- UP)

atspauzdintas-modelis-001

VIDEO SIMULIACIJA

Pernešus naują situaciją ant dantų, atliekama VIDEO simuliacija, klientas pamato save prieš ir po, gali įvertinti save iš stebėtojo perspektyvos. Visa tai atliekama be skausmo, neliečiant danties audinių, būsima situacija pernešama ant nuosavų dantų, o po procedūros viskas nuimama.

Klientui pageidaujant, sudaromas gydymo planas, būsimai šypsenai įgyvendinti.

 

 

 

 

 

 

 

Tobula šypsena įgyvendinama šiais būdais:

SKYN koncepcija->

Laminatės (venyrai)->

Implantacija->

Dantų Balinimas->

 

Daugiau apie DSD ->

Registruotis susitikimui