Skaitmeninis šypsenos dizainas

Tobulėjant skaitmeninėms šypsenos atkūrimo technologijoms odontologijoje, gydymo planavimas taip pat perkeliamas į kompiuterį. Norint prognozuoti rezultatą ir tikslingai jo siekti mums reikia projekto. Taip pat kaip ir architektūroje, mums reikalingi būsimo projekto brėžiniai tam, kad užtikrintume sklandų rezultatą estetiniais ir funkciniais aspektais. Tokią galimybę mums suteikia Skaitmeninins Šypsenos Dizainas (Ang. Digital smile design – DSD )

 

 

 

 

 

 

  • DSD yra progresyvus gydymo planavimo metodas, paremtas planavimu pagal individualius veido bruožus. Atlikus statinę veido analizę (6 nuotraukos specialiomis projekcijomis) ir dinaminę informaciją – veido video, yra sumodeliuojama būsimų dantų forma ir padėtis. Dantų forma gali netgi įtakoti veido emocininius požymius (Sangvinikas, melancholikas, flegmatikas, cholerikas) ir juos atitinkamai keisti.
  • DSD yra ypač naudingas komunikacijai tarp gydytojo ir paciento, taip pat tarpdisciplininiame gydyme tarp skirtingos specializacijos gydytojų.
  • DSD leidžia numatyti lūkesčius ir jų išpildymo galimybes
  • DSD leidžia įvertinti būsimą dantų invaziją, parinkti tinkamiausią gydymo būdą, minimaliai pažeidžiant esamus dantis

KOA klinikoje bet koks gydymas pradedamas nuo konsultacijos, kurios metu yra surenkama visa informacija apie esamą burnos ertmės būklę. Nuimami tradiciniai ir skaitmeniniai atspaudai, padaromos veido nuotraukos pagal DSD protokolą, įrašomas veido VIDEO. Atliekama DSD – veido bruožai leidžia idealizuoti būsimos šypsenos kontūrą. Tada galime pasirinkti dantų formą ir restauracijų tipą.

Paslaugos, kurios atliekamos pasitelkiant skaitmeninį šypsenos dizainą:

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Estetinis protezavimas Laminatėmis->