SKYN koncepcija

SKYN koncepcija –  tai visiškai naujas inovatyvus būdas gaminti dantų restauracijas (vainikus, užklotus ar dantų laminates).  Koncepcijos pradininkas Brazilas gydytojas Paulo Kano. Jis suprato, kad gamta yra unikali ir nepakartojama, pilna įvairiausių formų, kurias tereikia nukopijuoti.  Panaudojant kompiuterinę dantų restauravimo sistemą CEREC P. Kano nukopijavo dantų formą ir rezultate gavo ypač gražią ir naturalią šypseną.  Naudojant šią koncepciją gaunamos natūralios bemetalės keramikos restauracijos (laminatės, vainikėliai) yra unikalūs savo forma. Tuo tarpu, naudojant dantų technikų pagamintas formas, rezultatas visada yra panašus, dėl technikų turimo braižo. Yra įrodyta, kad dantų technikui išmokti vieną dantų formos algoritmą užtrunka 10 metų.

KOA klinikos vadovas gydytojas Robertas Baranskas pirmasis Lietuvoje pradėjo taikyti šią metodiką. Šiuo metu kartu su techniku Kristijonu Galvanausku atlieka tai pilnai skaitmeniniu būdu reikalaujančiu minimalaus rankų darbo.

SKYN DIGITAL koncepcijos esmė – vietoj žmogaus rankomis modeliuojamos būsimos dantų formos, dantys yra nuskenuojami ir kopijuojant naturalių dantų morfologiją, kompiuteryje sumodeliuojama būsima šypsena. Taip jūsų šypsena tampa unikali ir natūrali, o stebėtojo akis niekada nepasakys, jog ji dirbtinė. Koncepciją geriausiai apibūdinanti sąvoka – tobulas netobulumas (Ang. Perfection of imperfection), kai stengiamasi sukurti tobulai netobulą šypseną – tokią, kokia būna gamtoje, be idealios simetrijos, bet patrauklią akiai.

SKYN koncepcijos privalumai:

  • Greitas gamybos procesas – restauracijos pagaminamos per vieną arba kelias dienas, tuo tarpu tradiciniu būdu restauracijos gaminamos savaitėmis ar mėnesiais.
  • Optimalesnis procesas lyginant su tradiciniu gamybos procesu rankomis, išgaunant aukščiausios kokybės rezultatą.
  • Frezuotos restauracijos tvirtesnės nei sloksniuotos, nes frezuojama iš jau pagaminto vientiso keramikos bloko.
  • Natūralus rezultatas – nesuskaičiuojama dantų formų, paimtų iš gamtos, kombinacija.

 

SKYN DIGITAL protezavimo etapai (viskas atliekama per vieną ar kelias dienas)

  1. Pradinė situacija nuskenuojama burnoje
  2. Kompiuteryje sumodeliuojama nauja šypsena pagal individualius veido bruožus.
  3. Nauja šypsena pamatuojama burnoje, įvertinant funkciją ir estetiką.
  4. Dantys minimaliai invazyviai paruošiami bemetalės keramikos restauracijoms.
  5. Restauracijos pricementuojamos prie dantų.

Paspaudę ant VIDEO galite pamatyti visą SKYN DIGITAL procesą.

Registruotis susitikimui