Apie mus

„Gamta ir viskas ką ji sukūrė – unikali, ilgaamžė ir dažnu atveju nepralenkiama. Daugybės metų odontologijos srityje praktika man įrodė, kad visas žmogaus organizmas – tai neįtikėtino genialumo gamtos kūrinys, o dantys bei jų atliekama funkcija – ne išimtis.

Pačioje Vilniaus širdyje įkurtoje KOA klinikoje pagrindinius darbo principus siejame su kokybe, estetika bei natūralumu. Žmogaus kūno ir dantų anatomijos suvokimas, išmanymas ir gebėjimas tai atkurti maksimaliai identiškai – aukščiausias įmanomas odontologijos standartas, kurio principu dirbame ir nuolat mokomės bei tobulėjame.

Šių laikų odontologijoje, dirbant su aukščiausios savo srities profesionalais, remiantis tradiciniais gydymo metodais bei naujausių technologijų pagalba – galime pasiekti maksimaliai natūraliai atrodančius rezultatus, kas yra laikoma auksiniu odontologijos standartu visame pasaulyje.

KOA klinika – minimalistinė, moderni bei žengianti koja kojon su naujausiomis technologijos ir nuolatiniu specialistų kvalifikacijos kėlimu ir tobulėjimu.

Skubame lėtai, įsiklausydami į savo pacientų lūkesčius, diskutuodami ir taip komandiškai rasdami geriausius situacijos sprendimo būdus.

Dirbti su žmogaus kūnu ir sveikata man ir mano komandai yra didelė atsakomybė. Mūsų klinikos pacientai – tikrai ypatingi žmonės ir man didelė garbė turėti jų pasitikėjimą.

Tikiu ir linkiu, kad apsilankymas mūsų klinikoje Jums būtų malonus, o atliktas darbas kalbėtų pats už save,

Iki pasimatymo…“

Klinikos įkūrėjas,
Gyd. Robertas Baranskas

KOA – Moderni odontologijos klinika Vilniuje, naudojanti šiuolaikiškiausias skaitmenines technologijas ir koncepcijas natūraliai šypsenai kurti.

Nors klinikos kryptis – skaitmeninės technologijos, čia teikiamos visos odontologinės paslaugos, pradedant profilaktika, baigiant chirurginėmis procedūromis ar žandikaulio sąnario sutrikimų gydymu.

Klinikos įkūrėjas gydytojas Robertas Baranskas yra vienas lyderių skaitmeninėje odontologijoje Lietuvoje, dirbantis su CEREC CAD / CAM dantų atstatymo sistema nuo 2011 m., skaito paskaitas ir veda kursus odontologams.

KOA odontologijos klinikoje kiekvienas pacientas yra individualus ir gydymo planas sudaromas atlikus visapusišką analizę. Parenkamas optimaliausias gydymo planas, kuris gali būti atliekamas tiek kompiuterinėmis technologijomis, tiek paremtas fundamentaliais, tradiciniais gydymo metodais. Taip yra todėl, kad didžiausias dėmesys yra skiriamas ne greitam, o kokybiškam ir ilgaamžiškam rezultatui gauti.

KOA odontologijos klinika Vilniuje įrengta taikant aukščiausius standartus, visi gydymo etapai atliekami pasitelkiant šiuolaikiškiausią įrangą ir medžiagas, užtikrinančias kokybę. Visomis priemonėmis stengiamės, kad pacientas kuo greičiau nebūtų pacientas, o paprasčiausiai laimingas besišypsantis žmogus!

Kreipkitės į KOA klinikos specialistus – mes pasirūpinsime Jūsų šypsena.

Unikalios KOA klinika paslaugos:

Unikalios KOA ODONTOLOGIJOS
KLINIKA VILNIUJE paslaugos:

Unikalios KOA ODONTOLOGIJOS
KLINIKA VILNIUJE paslaugos:

Mus rasite čia

V. Mykolaičio-Putino g. 10-44, Vilnius

Mus rasite čia

V. Mykolaičio-Putino g. 10-44, Vilnius