Dantų balinimas Philips ZOOM sistema

„Zoom“ yra balinimo procesas, plačiai naudojamas tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje siekiant palengvinti emalio ir dentino spalvos pasikeitimą.

Dantų balinimo procedūrai naudojama speciali lempa „Zoom Advanced Power Chairside Lamp “, kuri 25% suaktyvina balinimo metu naudojamą medžiagą – vandenilio peroksidą. Skaidant vandenilio peroksidą, deguonis patenka į emalį ir dentiną, kad išbalintų nudažytas medžiagas, o pati dantų struktūra išlieka nepakitusi.

Dantų spalvos pakitimai gali atsirasti dėl daugybės priežasčių – spalvotų maisto produktų ar gėrimų vartojimo (kava, arbata, kola, raudonas vynas), rūkant. Įtakos turi ir natūralus senėjimo procesas, kurio metu dantys gali patamsėti.

Konsultacija ir gydymo planavimas

Prieš nuspręsdami, ar Philips „ZOOM“ dantų balinimas Jums tinka, būtina gyd. odontologo arba burnos higienisto konsultacija, kurios metu atliekamas išsamus dantų, dantenų būklės ir bendros burnos higienos įvertinimas.

Dažniausiai, kelios dienos iki dantų balinimo procedūros, atliekama profesionali burnos higiena. Esant uždegiminiams procesams, dantenų kraujavimui balinimo procedūros atlikti negalima.

Balinimo procedūra yra labai svarbus žingsnis ir yra rekomenduojame specialistų, jei ateityje planuojate kitas odontologines procedūras, pvz., dantų protezavimą ar estetinį plombavimą, taip užtikrinant atkurtų ir natūralių dantų spalvos vientisumą arba pašalinus breketus.

Konsultacijos metu gyd. odontologas arba burnos higienistas taip pat atkreipia dėmesį ir į jau esamus dantų darbus, tokius kaip plombos, vainikėliai ir dantų laminatės, kurie nereaguoja į įprastas balinimo priemones todėl jų spalva lieka nepakitus.

Taigi, norint sukurti harmoningą ir vientisą dantų atspalvį svarbu bendras dantų būklės įvertinimas, kurio metu numatomas geriausias sprendimas esamai situacijai.

Procedūros eiga

Visa procedūra trunka apie 1,5-2 valandas.

1 žingsnis.
Procedūra prasideda trumpu paruošimu, izoliuojant dantenas ir paliekant atvirus dantis.

2 žingsnis.
Gyd. odontologas arba burnos higienistas naudoja balinimo gelį su vandenilio peroksidu, kuris kartu su „ZOOM“ lempos pagalba yra suaktyvinamas ir įsiskverbia į dantis bei pašalina esamas dėmes, spalvos pasikeitimą. Gelis vienos seanso metu laikomas 15 minučių, o balinmo seansai kartojami 4 kartus. Per šį laiką galite atsipalaiduoti, klausytis muzikos ar naudotis savo mobiliuoju telefonu.

3 žingsnis.
Iš karto po procedūros ant dantų tepama jautrumą mažinanti fluoro pasta-gelis.

Priežiūra: balinimo efekto išlaikymas

1
Kad padėti išlaikyti balinimo efektą, rekomenduojama vengti tam tikrų maisto produktų ir gėrimų (kava, arbata, raudonas vynas ir kt.) arba vartoti juos saikingai. Tabako gaminių vartojimas dažys dantis ir po balinimo.

2
Labai svarbu laikytis tinkamos burnos higienos (dantis valyti dantų siūlu, tarpdančių bei įprastu šepetėliais) režimo, reguliariai apsilankyti pas burnos higienos specialistą bei atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

3
Esant poreikiui, yra galimybė dantų balinimą pratęsti ir namuose. Naudoti specialų „ZOOM“ namų balinimo rinkinį, į kurį įeina pagal užsakymą pagamintos balinimo kapos bei speciali balinamo medžiaga. Nurodymus kaip saugiai atlikti dantų balinimą namų salygomis nurodo gyd. odontologas arba burnos higienos specialistas.

ŽIŪRĖTI VIDEO

Dantų jautrumas

Kai kuriems žmonėms gydymo metu gali pasireikšti jautrumas. „Zoom“ lemputė išskiria minimalią šilumą, kuri gali sukelti diskomfortą.

Retai iš karto po procedūros jaučiamas nedidelis dilgčiojimas, tačiau jis visada nuslūgsta. Prieš gydymą ir po jo rekomenduojama naudoti pastas mažinančias dantų jautrumą.

Kaip ir kitų balinimo produktų, „ZOOM“ nerekomenduojama vartoti vaikams iki 13 metų, nėščioms ar žindančioms moterims. Taip pat svarbu prisiminti, kad balinimo procedūra kai kuriems žmonėms gali būti ne tokia efektyvi, kaip kitiems. Tik gyd. odontologas arba burnos higienos specialistas, atlikęs išsamų burnos tyrimą, įskaitant atspalvio įvertinimą, gali nustatyti, ar Jums tinka dantų balinimas.

Rezultatai

Registruokitės vizitui dabar

Jūsų žinutė, pirmas žingsnis gražesnės šypsenos link
    Registruokitės vizitui dabar

    Jūsų žinutė, pirmas žingsnis gražesnės šypsenos link
      LOREM IPSUM IS SIMPLY DUMMY TEXT

      Lorem ipsum is simply dummy text