Apie mus

KOA – Moderni odontologijos klinika Vilniuje, naudojanti šiuolaikiškiausias skaitmenines technologijas ir koncepcijas natūraliai šypsenai kurti.

KOA tiki, kad tikra šypsena, kaip gamta – negali būti suvaidinta. Ji – individuali ir unikali. Ji nustebinanti ir užburianti. Ji lydi mus svarbiausiose gyvenimo situacijose. Praturtina ir įkvepia.

KOA tai vadina Natūralia harmonija. #naturaliharmonija

Nors klinikos kryptis – skaitmeninės technologijos, čia teikiamos visos odontologinės paslaugos, pradedant profilaktika, baigiant chirurginėmis procedūromis (implantacija, sinuso pakėlimo operacija) ir botulino toksino injekcijomis gydant griežimą dantimis.

Klinikos įkūrėjas gydytojas Robertas Baranskas yra vienas lyderių skaitmeninėje odontologijoje Lietuvoje, dirbantis su CEREC CAD / CAM dantų atstatymo sistema nuo 2011 m., skaito paskaitas ir veda kursus odontologams.

KOA odontologijos klinikoje kiekvienas pacientas yra individualus ir gydymo planas sudaromas atlikus visapusišką analizę. Parenkamas optimaliausias gydymo planas, kuris gali būti atliekamas tiek kompiuterinėmis technologijomis, tiek paremtas fundamentaliais, tradiciniais gydymo metodais. Taip yra todėl, kad didžiausias dėmesys yra skiriamas ne greitam, o kokybiškam ir ilgaamžiškam rezultatui gauti.

KOA odontologijos klinika Vilniuje įrengta taikant aukščiausius standartus, visi gydymo etapai atliekami pasitelkiant šiuolaikiškiausią įrangą ir medžiagas, užtikrinančias kokybę. Visomis priemonėmis stengiamės, kad pacientas kuo greičiau nebūtų pacientas, o paprasčiausiai laimingas besišypsantis žmogus! Kreipkitės į KOA klinikos specialistus – mes pasirūpinsime, kad šypsotumėtės nenumaldomai!

Išskirtinė paslauga Jums!

KOA odontologijos klinikoje saugome kiekvieno paciento virtualius dantų modelius (formas) neribotą laiką. Netekus danties nors ir po daugelio metų, mes turėsime jūsų buvusią dantų formą, kurią galėsime atkurti. Tai dar vienas iš skaitmeninės odontologijos privalumų! Atvykite į KOA odontologijos kliniką ir išsaugokite savo šypseną visam gyvenimui!

Unikalios KOA ODONTOLOGIJOS KLINIKA VILNIUJE paslaugos:

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Skaitmeninis šypsenos dizainas-> 

 

Registruotis susitikimui