Burnos higiena

Burnos higiena

Nuo mažens esame mokomi dantis su šepetėliu ir dantų pasta valytis 2 kartus per dieną. Tačiau, norint užtikrinti išties gerą dantų ir dantenų būklę, tik valytis neužtenka. Taip pat privalu visavertiškai maitintis, rūpintis, kad netrūktų mineralų bei bent du kartus per metus apsilankyti pas odontologą – kad būtų atlikta profesionali burnos higiena.

Dantų ir dantenų ligas sukelia bakterijos, susikaupusios ant dantų paviršiaus bei dantenų įskilimuose. Net kruopščiai kasdien valant, skalaujant dantis, po dantenomis ir pačiuose mažiausiuose tarpeliuose lieka bakterijų. Viską išvalyti ir išvengti burnos ligų padės – reguliari burnos higiena.

Burnos higiena naudinga nes:

  1. Padeda sutaupyti laiko. Reguliariai lankydamiesi pas odontologą išvengsite rimtesnių dantų ir dantenų ligų. Vien jau dantų plombavimas trunka apie dvi valandas. O štai burnos higiena atliekama maždaug valandą. Bent du kartus per metus apsilankę odontologo kabinete, sutaupysite daug brangaus laiko.
  2. Taupo jūsų pinigus. Skūpus moka du kartus! Štai ši patarlė čia puikiai galioja. Nepagailėję investuoti į prevencines procedūras, išvengsite daug brangesnių procedūrų. Štai, pavyzdžiui, laiku tinkamai nepasirūpinus dantenomis – gali tekti atsisveikinti su vienu ar kitu dantimi. O dantų implantantacija yra išties ne tik daugiau laiko atimanti, bet taip pat ir brangesnė procedūra nei burnos higiena.
  3. Padeda jaustis pakiliai. Kaip ir dauguma grožio, sveikatinimo procedūrų, burnos higiena padės jaustis gaiviai ir pasitikinčiai. Iš burnos sklis malonus kvapas, jausite nuostabią švarą. Dantys bus lygūs, be dėmių – tad galėsite drąsiai šypsotis ir stebinti kitus puikia nuotaika.

Štai pagrindiniai dalykai, kuo KOA odontologijos klinikos teikiama „Air – Flow handy 3.0 plius“ burnos higiena skiriasi nuo kitur teikiamų paslaugų:

  • Apnašos bus nuvalytos ne tik nuo pačių dantų ar dantenų, bet ir po dantenomis;
  • Moderni technologija leidžia pasiekti net 4 mm gylyje po dantenomis esančias apnašas;
  • Galite būti visiškai ramūs – procedūra patikrinta tyrimais ir yra absoliučiai saugi;
  • Dantys ir dantenos išliks nepažeisti. Atvirkščiai – džiaugsitės mažiau jautriais, sveikais dantimis ir puikia visos burnos būkle.

Atlikę burnos higieną pas mus, jūs būsite nuosekliai informuoti, kaip dantis ir dantenas prižiūrėti toliau. Įteiksime instrukciją, kokių gėrimų ar valgių turėtumėte vengti, kaip valytis ir skalauti dantis.

Taip pat informuosime, jei pastebėsime dantų gedimų. Kartais, atlikdami burnos higieną pastebime, kad klientas turėtų labiau sunerimti dėl dantų būklės ir pasirūpinti dantų gydymu. Pasiūlysime iškart pasikonsultuoti su reikiamu specialistu ir susitarti dėl vizito.

Burnos higiena verslininkams

Darbo etiketas reikalauja atrodyti gražiai kiekvieną dieną? Tačiau grožio procedūroms kartais pritrūksta laiko? Ar žinojote, kad nuolat patiriamas stresas, kartais nepilnavertė mityba gali iššaukti ne tik blogą burnos kvapą, bet taip pat didesnius dantų bei dantenų gedimus.

KOA odontologijos klinika kviečia užimtus, skubančius žmones savo burnos sveikata pasirūpinti moderniai. Galime pasiūlyti platų paslaugų asortimentą – ne tik burnos higieną, bet ir dantų balinimą, tiesinimą, estetinį plombavimą. Visos paslaugos bus tiksliai suplanuotos – žinosite, kiek laiko užtruksite pas odontologą, kiek kainuos visos procedūros. Kompiuteryje galėsite pamatyti būsimų dantų vaizdą, aptarti procedūros eigą su odontologu.

Naujai įrengtoje klinikoje jus maloniai pasitiks ir palydės administratorė. Atvykus anksčiau, jums bus pasiūlyta pasivaišinti kava bei laisvai naudotis internetu. Beje, šalia klinikos mašiną galėsite palikti mašinų stovėjimo aikštelėje. Nors vykti turbūt nereikės toli – esame įsikūrę miesto centre, V. Mykolaičio-Putino g. 10-44.

Mes taip pat pasirūpinsime išankstiniu priminimu apie apsilankymą, kad per darbų gausą nepamirštumėte vizito.

Burnos higiena nėštumo metu

Tyrimai rodo, kad nėščių moterų dantų ir dantenų būklė dažnai pablogėja. Dažniausiai dėl to kalta hormonų kaita, kartais vitaminų trūkumas. Profesionaliai atliekama burnos higiena – tai procedūra, kurią galima atlikti bet kuriuo nėštumo trimestru. Po apsilankymo pas odontologą sumažės dantų ir dantenų jautrumas, pagerės burnos kvapas. Galėsite būti ramios, kad jūsų dantys ir dantenos ilgesnį laiką bus sveiki.

Beje, ši procedūra taip pat prisidės prie apskritai geresnės savijautos. Jausitės gaivesnė, gražesnė ir dar labiau pasitikinti savimi – o juk besilaukiančioms tai ypač svarbu!

Burnos higiena senjorams

Ori senatvė – kiekvieno siekiamybė. O gražūs bei sveiki dantys – neatsiejama pakilios savijautos dalis. Ne paslaptis, kad senstant organizmui, dantimis reiktų rūpintis dar kruopščiau. Profesionali burnos higiena padės išvengti dantų ir dantenų ligų, taip nutolinsite dantų netekimą. Sveika burnos būklė padės išvengti ir skrandžio bei žarnyno problemų – išties jausitės sveikesni.

Burnos higiena taip pat rekomenduojama tiems senjorams, kuriems dėl įvairių priežasčių sunku nulaikyti dantų šepetuką ir patiems gerai išsivalyti dantis.

Beje, burnos higiena rekomenduojama prieš įvairias kitas procedūras, dažnai reikalingas senjorams. Pavyzdžiui, prieš dedant dantų implantus, protezuojant ar kitaip gydant ir atkuriant dantis.

Burnos higiena vaikams

Visi tėvai siekia, kad jų vaikai būtų sveiki ir laimingi. Todėl kviečiame laiku ir saugiai pasirūpinti vaikų dantimis. Vos pasirodžius pirmajam dantukui, jau reiktų pradėti jį valyti. Vaistinėse rasite specialių šepetėlių ir dantų pastų, skirtų patiems mažiausiesiems.

Tačiau, kad ir kaip stengtumėtės, ne visada pavyksta kruopščiai išvalyti mažųjų dantukus. Vieni nenoriai žiojasi, kiti nori valytis tik patys (nors ir nelabai išeina), tretiems šis ritualas išvis labai nemalonus. Daugėjant dantukų ir plečiantis maisto racionui, gali nepavykti išvengti dėmelių ar net dantų gedimo. Nereiktų labai jaudintis – tiesiog pirmiausiai kviečiame apsilankyti pas odontologą. Norėdami užkirsti kelią tolimesniam gedimui – pasiūlysime profesionalią burnos higieną bei dantukų „lakavimą“.

Kadangi burnos higiena atliekama su soda, procedūra visiškai nekenksminga organizmui. Procedūros metu vaikas taip pat jaus malonų, gaivų, nedirginantį skonį.

KOA odontologijos klinikoje burnos higieną atlieka profesionali burnos higienistė Jolita Boguševičiūtė. Ji ne tik baigusi šios srities mokslus, tačiau taip pat nuolat domisi burnos higienos naujovėmis, tobulina savo įgūdžius.

Susipažinti su kitomis KOA odontologijos klinikos atliekamomis paslaugomis galite čia.