Dantų implantai

KOA odontologijos klinikoje dantų implantai nėra tik  implantai. KOA dantų implantai – tai galimybė atkurti dantų estetiką, funkciją, atkurti šypseną ir kartu pasitikėjimą savimi. Mūsų klinikoje kiekviena procedūra yra kruopščiai planuojama.  Atliekamos 3D rentgeno nuotraukos, kompiuteryje įvertinamas kaulas ir ideali implanto padėtis. Prireikus, atspausdinamas chirurginis gidas, padedantis implantą įsriegti idealioje pozicijoje. Beje, KOA odontologijos klinikoje procedūra atliekama be skausmo. O po jos pacientas gali džiaugtis ilgaamžiu rezultatu.

Dantų implantai       Dantų implantai

Dantų implantai yra nedideli sraigtai, kurie atstoja natūralių dantų šaknis. Chirurginio etapo metu implantai įsriegiami į kaulą, kuriame jie prigyja. Vėliau implantus galima protezuoti pavieniais vainikėliais, tiltiniais ar išimamais protezais. KOA klinikoje sriegiami aukščiausios kokybės šveicariški implantai STRAUMANN – jiems suteikiama viso gyvenimo garantija.

Ar žinojote, kad:
Dantų implantai reikalauja kruopščios priežiūros, kuri prasideda nuo kasdienės higienos. Taip pat svarbu žinoti, kad bent dukart metuose rekomenduotina lankytis pas burnos higienos specialistą, kuris pasirūpintų profesionalia jūsų burnos higiena. Bei kartą metuose pas dantų gydytoją, siekiant užtikrinti, kad rezultatas būtų ilgaamžis.

Dantų implantai

 

Kitas KOA odontologijos klinikos paslaugas rasite čia.