Estetinis dantų protezavimas laminatėmis

KOA odontologijos klinikoje atliekamas dantų protezavimas yra estetinis, bet svarbiausia taip pat ir funkcinis. Mūsų nuomone, protezuoti dantys turi atrodyti natūraliai, o tinkamai prižiūrimi tarnauti ilgus metus. Estetika be funkcijos nėra ilgaamžė, o funkcija be estetikos neteikia džiaugsmo. KOA klinikos odontologai dantų protezavimo būdą ir medžiagą kiekvienam klientui parenka individualiai. Dažniausiai naudojama medžiaga KOA odontologijos klinikoje yra bemetalė keramika, kuri yra biologiškai suderinama ir labai estetiška. Ši keramika vienalytiškai susijungia su danties audiniais ir atstato danties tvirtumą.

Esant galimybei mūsų klinikoje Vilniuje dantų protezavimas atliekamas per vieną vizitą naudojant pažangiausią skaitmeninę dantų restauravimo sistemą CEREC (Sirona). Gydytojas Robertas Baranskas yra oficialus CEREC sistemos lektorius ir vienas labiausiai patyrusių specialistų dirbančių su šia technologija.

Mūsų pacientė Akvilina siunčia Jums savo nuostabią šypseną (dantų protezavimas atliktas gyd. Roberto Baransko).

Protezavimas

Laminatės (venyrai) – tai minimaliai invazinis dantų protezavimo būdas, kuriuo galima pagerinti dantų formą ar spalvą, taip pat harmonizuoti šypseną. Jeigu norite baltesnės, harmoningesnės šypsenos, laminatės kaip tik jums. Naudojant šiuolaikines keramikas, restauracijos gali būti ypač plonos (minimaliai invazinės laminatės storis 0,2 mm) ir ypač tvirtai pricementuotos prie danties emalio. Danties tvirtumas ir ilgaamžiškumas išlieka nepakitęs.

Atliekant dantų protezavimą laminatėmis galima nesunkiai pakeisti dantų spalvą į norimą. Laminačių spalva nekinta visą gyvenimą.

Protezavimas          Minimaliai invazyvios laminatės storis 0,2 mm

KOA odontologijos klinikos specialistai tiki, kad tikra šypsena, kaip gamta – negali būti suvaidinta. Ji – individuali ir unikali.  Ji nustebinanti ir užburianti. Ji lydi mus svarbiausiose gyvenimo situacijose. Praturtina ir įkvepia. KOA tai vadina Natūralia harmonija.

#naturaliharmonija

 

Dantų protezavimas laminatėmis daromas pasitelkiant šias metodikas:

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Skaitmeninis šypsenos dizainas-> 

*Visos tinklalapyje esačios nuotraukos yra realių KOA klinikos klientų.

 

Registruotis susitikimui