Dantų tiesinimas kapomis Ordoline

NAUJIENA LIETUVOJE! Ortodontinis dantų tiesinimas kapomis be breketų!

ORDOLINE – ortodontinė sistema, kurios pagalba dantys tiesinami skaidriomis kapomis. Ji sukurta ne tik patraukliai šypsenai kurti, bet ir teisingam dantų lankų sąkandžiui formuoti.

Tyrimai rodo, jog beveik 70% pacientų reikalingas mažesnės ar didesnės apimties ortodontinis gydymas. Dažnai gali atrodyti, kad dantų kreivumas ar netaisyklingas sąkandis –tik estetinė problema, su kuria ilgainiui galima susigyventi. Tačiau labai svarbu suprasti, kad neatsižvelgiant į estetinį vaizda, daug svarbesnė problema ta, kad kreivi dantys ir netaisyklingas sąkandis ilgainiui gali ir dažniausiai sukelia rimtų sveikatos ir funkcinių problemų, kurios laikui bėgant tik sunkėja ir gydymas tampa komplikuotas.

Nežiūrint laiko ir finansų sąnaudų, vis dar dažnai susiduriame su problema, kad pacientai nesiryžta tiesinti dantų net ir suprasdami to svarbą – dėl didelio nenoro nešioti metalinius breketus. Dantų tiesinimo breketais metodas yra tikrai veiksmas ir laiko patikrintas, tačiau sukeliantis daug pokyčių įprastoje gyvenimo rutinoje.

Dantų tiesinimas skaidriomis, vos matomis kapomis – puiki alternatyva turintiems sąkandžio problemų, tačiau nenorintiems savo kasdieninio gyvenimo įpročių keisti iš esmės. Dantų tiesinimas kapomis dauguma aspektų yra lengvesnis ir mažiau diskomforto suteikiantis ortodontijos būdas.

Dantų tiesinimo kapos – modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo sprendimas. Pačios tiesinimo kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko. Kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti netaisyklingą sąkandį efektyviai, patogiai ir neskausmingai. Švelniai spausdamos, jos stumia dantis į iš anksto suplanuotą norimą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų tikslo link, pacientai turi keisti kapas naujomis, įprastai kas dvi savaites.

Tiesinimo kapomis privalumai:

LENGVOS – jas labai patogu nešioti ir naudoti.

NEMATOMOS – nepastėbėsite, nes jos skaidrios.

PRAKTIŠKOS – galite užsiimti įprasta kasdienine veikla.

IŠIMAMOS – jeigu reikia, jas galite išimti nepablogindami gydymo rezultato.

HIGIENIŠKOS – jas lengva valyti, neapsunkinama dantų higiena.

TVIRTOS – atsparios dėvėjimuisi.

ŠVELNIOS – nedirgina burnos audinių.

IŠBANDYTOS – biologiškai suderinamos ir nesukelia alergijų.

DISKRETIŠKOS – dėl jų nesikeičia kalba.

 

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimo kapomis eiga:

1 žingsnis. Konsultacija ir diagnostika. Gydytojas ištirs Jūsų dabartinę dantų ir sąkandžio būklę ir atliks dantų skenavimą.Pacientui būtina atlikti kelias rentgeno nuotraukas diagnostikai ir gydymo planavimui.

2 žingsnis. Skaitmeninis gydymo planas. Patyrusių ,,Ordoline“ dantų technikų ir ortodontų komanda parengs gydymo planą kartu su Jūsų gydytoju. Kito vizito metu Jūsų gydytojas pristatys šį planą Jums ir parodys, kokių rezultatų pasieksite, baigę šį gydymą.

3 žingsnis. Kapų gamyba. ,,Ordoline“ pagamins ir išsiųs kapas Jūsų gydytojui. Gydytojas atiduos kapas Jums, kartu su visomis būtinomis instrukcijomis.

Žingsnis 4. Gydymas. Nešiosite kapas 22 valandas per parą ir keisite jas taip dažnai, kaip nurodys Jūsų gydytojas. Pabaigę nešioti visas Jums skirtas kapas, mėgausitės savo nauja šypsena.

D.U.K.

  • Kiek truks gydymas?

Kiekvienas gydymo atvejis yra unikalus ir priklausys nuo Jūsų esamos dantų ir sąkandžio situacijos. Vizito metu gydytojas įvertins, kiek truks Jūsų gydymas, laikantis atitinkamų gydymo nurodymų. Paprastai pacientai kapas nešioja nuo 8 iki 20 mėnesių.

  • Kam tinka gydymas kapomis?

Gydymui kapomis amžiaus ribų nėra. Džiaugtis sveika ir gražia šypsena gali visi suaugusieji ir jaunuoliai, kuriems sudygę nuolatiniai dantys.

  • Girdėjau, kad kapomis galima gydyti tik lengvus atvejus. Ar tai tiesa?

Anksčiau kapomis galima buvo gydyti tik lengvus atvejus. ,,Ordoline“ yra naujos kartos dantų tiesinimo sprendimas, apimantis daugybę ortodontinių įrankių ir 3D planavimo technologiją, todėl ,,Ordoline“ gali išspręsti net pačius sudėtingiausius gydymo atvejus. Jei Jūsų atvejis sudėtingas, gydant kapomis gali būti naudojami papildomos ortodontinės priemonės.

  • Ar gydymas kapomis yra brangesnis už gydymą breketais?

Dėl skirtingos kainodaros gydymas kapomis gali atrodyti brangesnis už gydymą breketais, tačiau tai nebūtinai bus tiesa. Gydantis breketais dažniausiai mokėsite tik už pirminį breketų tvirtinimą, o visi pakartotiniai apsilankymai ir breketų nuėmimas Jums kainuos papildomai. Taigi, galutinę gydymo breketais kainą galėsite pasiskaičiuoti tik baigę gydymą.

Už dantų tiesinimą kapomis įprasta mokėti visą sumą iš karto, kadangi gydytojas gali tiksliai numatyti gydymo kapomis eigą, trukmę ir kainą. Jeigu abejojate dėl galimybės mokėti visą gydymo sumą iškart, gydymas kapomis gali tapti labiau prieinamas pasinaudojus atidėto mokėjimo paslauga.

 

Kviečiame atvykti į konsultaciją KOA odontologijos klinikoje Vilniuje, kurios metu sertifikuotas ORDOLINE specialistas įvertins dantų tiesinimo kapomis galimybes ir suteiks daugiau informacijos.

 

 

 

 

WWW.ORDOLINE.LT

Susipažinti su kitomis KOA odontologijos klinikos paslaugomis galite čia.