Pasimatuok tobulą šypseną

PASIMATUOK TOBULĄ ŠYPSENĄ

Daugybė žmonių svajoja, kad jų šypsena būtų tobulesnė – norėtų savąją pagražinti, bet nesiryžta, nes tai reikalauja daug finansinių investicijų ir negrįžtamų intervencijų. Ar nenuostabu būtų pirmiausiai be skausmo pasimatuoti tobulą šypseną? Juk nuėję pirkti automobilio jį išbandote, ir tik įsitikinę, jog tinka – perkate.

Šypsena

Skaitmeninės technologijos: skaitmeninis šypsenos dizainas, modeliavimas ir gamyba – DSD, leidžia išbandyti naują šypseną. KOA odontologijos klinika pristato unikalią paslaugą – „Pasimatuok tobulą šypseną“!

Skaitmeninis šypsenos dizainas ir gamyba padeda įvertinti paciento lūkesčius dar prieš pradedant intervencijas. Tik patvirtinus būsimos šypsenos tinkamumą pagal paciento individualius veido bruožus, yra pradedamos negrįžtamos intervencijos.

Šypsena

Šypsena

KOA odontologijos klinikoje bet koks dantų gydymas pradedamas nuo konsultacijos, kurios metu yra surenkama visa informacija apie esamą burnos ertmės būklę. Paimami tradiciniai ir skaitmeniniai atspaudai, padaroma veido nuotrauka (statinė informacija), įrašomas veido vaizdo įrašas (dinaminė informacija). Atliekama DSD – veido bruožai leidžia idealizuoti būsimos šypsenos kontūrą. Tuomet galime pasirinkti dantų formą ir dantų restauracijų tipą.

Šypsena

Šypsena

Šypsena

Sukurta skaitmeninė 2D vizualizacija perkuriama į 3D modelį – galutinio rezultato realų pavyzdį. Toks modelis yra atspausdinamas pasitelkiant 3D spausdintuvą. Sukurtą fizinį busimų dantų modelį galime pamatuoti burnoje (ang. mock-up).

Šypsena

VIDEO SIMULIACIJA

Sukurtą busimų dantų modelį pritvirtinus burnoje, atliekama vaizdo simuliacija. Klientas pamato save PRIEŠ ir PO, gali įvertinti savo būsimą šypseną iš stebėtojo perspektyvos. Visa tai atliekama be skausmo, neliečiant danties audinių. Būsimų dantų modelis uždedamas ant nuosavų dantų, o po procedūros viskas nuimama.

Klientui pageidaujant, sudaromas gydymo planas būsimai šypsenai sukurti.

Šypsena

 

 

 

 

 

 

 

Tobula šypsena įgyvendinama šiais būdais:

SKYN koncepcija->

Laminatės (venyrai)->

Implantacija->

Dantų balinimas->

 

Daugiau apie DSD ->

Registruotis susitikimui