Skaitmeninis šypsenos dizainas

Tobulėjant skaitmeninėms šypsenos atkūrimo technologijoms odontologijoje, dantų gydymas jau planuojamas kompiuteriu. Norint prognozuoti rezultatą ir tikslingai jo siekti, mums reikia projekto. Taip pat kaip ir architektūroje, mums reikalingi būsimo projekto brėžiniai – kad galėtume užtikrinti puikų estetinį ir funkcinį rezultatą. Tokią galimybę mums suteikia Skaitmeninis Šypsenos Dizainas (ang. Digital Smile Design – DSD).

Dantų gydymas

 

 

  • DSD yra progresyvus dantų gydymo planavimo metodas, paremtas planavimu pagal individualius veido bruožus. Atlikus statinę veido analizę (6 nuotraukos specialiomis projekcijomis) ir gavus dinaminę informaciją – veido vaizdo įrašą, yra sumodeliuojama būsimų dantų forma ir padėtis. Dantų forma yra ypač svarbi, nes gali lemti veido emocinius požymius (sangvinikas, melancholikas, flegmatikas, cholerikas) ir juos atitinkamai keisti.
  • DSD yra ypač naudingas komunikacijai tarp odontologo ir paciento, taip pat tuomet, kai dantų gydymą atlieka skirtingų specializacijų gydytojai.
  • DSD leidžia numatyti lūkesčius ir jų išpildymo galimybes.
  • DSD leidžia įvertinti būsimą dantų invaziją, parinkti tinkamiausią gydymo būdą, minimaliai pažeidžiant esamus dantis.

KOA odontologijos klinikoje bet koks dantų gydymas pradedamas nuo konsultacijos, kurios metu yra surenkama visa informacija apie esamą burnos ertmės būklę. Pirmiausiai paimamas tradicinis ir skaitmeninis atspaudas, padaromos veido bei panoraminė dantų nuotrauka pagal DSD protokolą, įrašomas veido VAIZDO ĮRAŠAS. Atliekama DSD – veido bruožai leidžia idealizuoti būsimos šypsenos kontūrą. Tuomet galime pasirinkti dantų formą ir restauracijų tipą.

Paslaugos, kurios KOA odontologijos klinikoje Vilniuje atliekamos pasitelkiant skaitmeninį šypsenos dizainą (DSD):

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Estetinis protezavimas laminatėmis->