SKYN koncepcija

SKYN DIGITAL koncepcija – tai visiškai naujas inovatyvus būdas, kuriuo gaminamos dantų restauracijos: bemetalės keramikos vainikėliai, užklotai ar dantų laminatės. Koncepcijos pradininkas brazilas gydytojas Paulo Kano. Jis suprato, kad gamta yra unikali ir nepakartojama, pilna įvairiausių formų, kurias tereikia nukopijuoti – naudojant kompiuterinę dantų restauravimo sistemą CEREC P. Kano nukopijavo dantų formą ir gavo ypač gražią ir natūralią šypseną.  Naudojant šią koncepciją gaunamos natūralios, savo forma unikalios restauracijos: bemetalės keramikos dantų laminatės, bemetalės keramikos dantų vainikėliai. Tuo tarpu, naudojant dantų technikų pagamintas formas, rezultatas visada yra tik panašus, dėl technikų turimo braižo. Yra įrodyta, kad dantų technikui išmokti vieną dantų formos algoritmą užtrunka 10 metų.

KOA odontologijos klinikos Vilniuje vadovas gydytojas Robertas Baranskas pirmasis Lietuvoje pradėjo taikyti SKYN dantų restauravimo metodiką. Šiuo metu kartu su techniku Kristijonu Galvanausku atlieka tai skaitmeniniu būdu, reikalaujančiu minimalaus rankų darbo.

SKYN DIGITAL koncepcijos esmė – vietoj žmogaus rankomis sumodeliuotų būsimų dantų formų, dantys yra nuskenuojami ir, kopijuojant natūralių dantų morfologiją, kompiuteryje sumodeliuojama būsima šypsena. Taip jūsų šypsena tampa unikali ir natūrali, o stebėtojo akis niekada nepasakys, jog ji dirbtinė. Koncepciją geriausiai apibūdinanti sąvoka –  tobulas netobulumas (ang. perfection of imperfection), kai stengiamasi sukurti tobulai netobulą šypseną – tokią, kokia būna gamtoje, be idealios simetrijos, bet patraukli akiai.

Dantų laminatės

SKYN DIGITAL koncepcijos privalumai:

  • Greitas gamybos procesas – restauracijos pagaminamos per vieną arba kelias dienas, tuo tarpu tradiciniu būdu restauracijos gaminamos kelias savaites ar mėnesius.
  • Išgaunamas aukščiausios kokybės rezultatas (lyginant su tradiciniu gamybos procesu rankomis).
  • Frezuotos restauracijos tvirtesnės nei sluoksniuotos, nes frezuojama iš jau pagaminto vientiso keramikos bloko.
  • Natūralus rezultatas – nesuskaičiuojama dantų formų, paimtų iš gamtos, kombinacija.

 

SKYN DIGITAL protezavimo etapai (viskas atliekama per vieną ar kelias dienas):

  1. Nuskenuojama pradinė burnos situacija;
  2. Pagal individualius veido bruožus kompiuteryje sumodeliuojama nauja šypsena;
  3. Nauja šypsena pamatuojama burnoje, įvertinama funkcija ir estetika;
  4. Dantys minimaliai invaziškai paruošiami bemetalės keramikos restauracijoms;
  5. Restauracijos pricementuojamos prie dantų.

Dantų laminatės

Dantų laminatės

Dantų laminatės

Paspaudę ant VAIZDO ĮRAŠO galėsite pamatyti visą SKYN DIGITAL procesą.

Dantų laminatės

Naujausias VAIZDO ĮRAŠAS sukurtas mūsų klinikoje:

 

Susipažinti su kitomis KOA odontologijos klinikoje atliekamomis paslaugomis galite čia.

Registruotis susitikimui