SOLO profilaktika

Mūsų odontologijos klinika vykdo šveicarų ir vokiečių odontologų išvystytą pažangiausią pasaulyje profilaktikos programą SOLO (SOLO-STIX tarpdančių šepetėliai, SOLO SWING vieno danties šepetėlis). Tai efektyviausia priemonė dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai. Klinikoje kiekvienas pacientas apmokomas burnos higienos taisyklių ir supažindinamas su išties paprasta, bet neįtikėtinai efektyvia SOLO burnos profilaktikos programa.

Kodėl genda dantys, nors jūs ir valote juos kasdien dantų šepetėliu su dantų pasta, naudojate tarpdančių siūlą bei kitas profilaktikos priemones?

Priežastis yra nepašalintos bakterijos, kurios ir sukelia dantų ėduonį bei parodontozę. 95 % visų susirgimus sukeliančių bakterijų kaupiasi tarp dantų, o likusios – giliose krūminių dantų vagelėse.

Tarpdančių šepetėliai

Vieno danties šepetėlis

 

SOLO-STIX tarpdančių šepetėliais veiksmingai pašalinamos bakterijos. Taip užkertamas kelias 70 % visų ėduonies ir 100 % parodontozės atvejų. SOLO šepetėlis išvalo lygiuosius dantų paviršius nepalikdamas valymosi defektų. Svarbiausia yra tinkamas tarpdančio šepetėlio parinkimas. Šie šepetėliai nuo įprastų, kitų gamintojų šepetėlių skiriasi savo dydžių numeracija. Jie idealiai pritaikomi kiekvienam tarpdančiui individualiai, yra lankstūs, tad nesunku įeiti į tarpdantį. Naudojant SOLO šepetėlius išvengiama dantenų kraujavimo, jautrumo, dantų akmenų susidarymo, bei dantų netekimo pavojaus. Kiekvienas pacientas gauna trumpą spalvinę atmintinę, su tik jam pritaikyta tarpdančių šepetėlių spalvine gama.

Vieno danties šepetėlis

Vieno danties šepetėlis

Vietoj įprasto dantų šepetėlio jūsų namuose turėtų atsirasti SOLO SWING vieno danties šepetėlis. Šis šepetėlis turi mažą smailėjančio kūgio formos galvutę. Juo daug geriau išvalomi nepasiekiami įprastu dantų šepetėliu protiniai dantys, išvalomos vietos prie dantenų, nepažeidžiant jų. Tokiu būdu valydami dantis, jūs sumažinsite riziką susirgti parodontoze bei kitomis dantų ar burnos ligomis, bei ilgiau išsaugosite savo dantis gražius ir sveikus.

Ar įmanoma išsaugoti sveikus dantis iki žilos senatvės? Drąsiai galime teigti – taip! Profilaktikos ateitis yra SOLO!

Apsilankykite KOA odontologijos klinikoje Vilniuje – ir mes jums padėsime! Išsamiai papasakosime apie šią programą, parinksime tinkamus šepetėlius, išmokysime taisyklingai valytis dantis ir kartu džiaugsimės puikiais rezultatais.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl būtent SOLO šepetėliai, juk vaistinėse galiu įsigyti tokių pačių tarpdančių šepetėlių?

Efektyviam dantų valymui yra būtinas tinkamas šepetėlio dydis, tik SOLO šepetėliai turi plačią dydžių gamą – galima parinkti tinkamą šepetėlį kiekvienam tarpdančiui.

Kodėl tarpdančių šepetėlį turi parinkti higienistas? Aš ir pats galiu nusipirkti vaistinėje.

Tarpdančių šepetėlį, kol nėra suformuoti tinkami įgūdžiai, būtinai turi parinkti sertifikuotas burnos higienistas. Taip užtikrinamas teisingas išsivalymas ir dantenų netraumavimas. Kai yra suformuoti tinkami įgūdžiai, pacientai patys pradeda jausti, ar šepetėlis nėra per storas ar per plonas. Be to, yra būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu higienistas patikrina ar yra naudojami tinkamo dydžio šepetėliai.

Paprastume genialumas!

 

Susipažinti su kitomis KOA odontologijos klinikos atliekamomis paslaugomis galite čia.