Procesas

inovatyvumas

KOA odontologijos klinika inovatyviai planuoja odontologijos paslaugos, tiksliai įvertina kliento lūkesčius ir suskaičiuoti tikslią paslaugų kainą.

Ypatingą dėmesį odontologijos klinika skiria planavimui: skaitmeninis atspaudas, veido ir panoraminė dantų nuotrauka padaromi jau per pirmąjį vizitą.

KOA odontologijos klinikoje Vilniuje atliekama išskirtinė paslauga – skaitmeninis šypsenos dizainas (DSD), padeda sumodeliuoti būsimą rezultatą. Tuomet pagaminamas būsimų dantų 3D modelis. Jis kito vizito metu perkeliamas į burnos ertmę. Tik klientui įvertinus ir patvirtinus savo naująją šypseną, pradedamos odontologinės procedūros.

Visuomet pirmiausiai įvertiname kliento lūkesčius, paskaičiuojame tikslią kainą, sudarome gydymo planą ir tik tuomet pradedame odontologines procedūras.

Išskirtinė paslauga Jums!

KOA odontologijos klinika Vilniuje saugo kiekvieno paciento virtualius dantų modelius (formas) neribotą laiką. Netekus danties nors ir po daugelio metų, mes turėsime jūsų buvusią dantų formą, kurią galėsime atkurti. Tai dar vienas iš skaitmeninės odontologijos privalumų! Atvykite į KOA odontologijos kliniką ir išsaugokite savo šypseną visam gyvenimui!

Unikalios KOA odontologijos klinikos Vilniuje paslaugos:

Pasimatuok tobulą šypseną->

SKYN koncepcija->

Skaitmeninis šypsenos dizainas-> 

Atlikti darbai->

Registruotis susitikimui