Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurią atlieka specialiai tam paruošti sveikatos priežiūros specialistai – burnos higienistai.

Dažniausiai, profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, todėl kai kuriems pacientams užtenka apsilankyti vieną kartą metuose, o kitiems, ypatingai besigydantiems ortodontiškai arba sergantiems periodontologinėmis ligomis, burnos higiena reikalinga kas 3 mėnesius.

Svarbu suprasti, kad ir kokius gerus dantų priežiūros įpročius turėtume, kasdieninio dantų valymo šepetėliais ir dantų siūlu neužtenka.

Ilgainiui, prie dantų paviršiaus ima kauptis apnašas, kurio dažnu atveju netgi nematome plika akimi. Taip pat, tarpdančiuose užsilikę maisto likučiai pradeda kauptis kietu apnašu, dar kitaip vadinamu dantų „akmenimis“ – kurių dėka susidaro tinkama terpė plisti bakterijoms, uždegimui bei tuo pačiu vystytis kariesui, burnos gleivinės ar periodonto ligoms.

Taisyklingas burnos higienos palaikymas pacientų kasdieninėje rutinoje yra pagrindinis žingsnis siekiant turėti sveikus dantis ilgalaikėje perspektyvoje.

Profesionali burnos higiena 

Profesionalios burnos higienos procedūros metu – ne tik nuvalomas matomas ir nematomas apnašas, nuslopinamas uždegimas, dantys nupoliruojami ir atgauna spindesį, bet ir apmokoma taisyklingos dantų priežiūros namuose.

Taip pat, profesionalios burnos higienos procedūros metu atliekama bendra burnos būklės kontrolinė apžiūra, ir jei reikalinga, paskiriamas tolimesnis gydymas.

Profesionalios burnos higienos procedūra ypatingai svarbi prieš visas invazines, estetines ir funkcines odontologines procedūras, nes joks gydymas esant uždegimui ar apnašui nėra pradedamas.

Gabrielė Jurgaitytė

Burnos higienos specialistė

Registruokitės vizitui dabar

Jūsų žinutė, pirmas žingsnis gražesnės šypsenos link
    Registruokitės vizitui dabar

    Jūsų žinutė, pirmas žingsnis gražesnės šypsenos link
      LOREM IPSUM IS SIMPLY DUMMY TEXT

      Lorem ipsum is simply dummy text