SOLO profilaktikos mokymai

Pagrindinė KOA klinikos specialistų misija yra išmokyti savo pacientus taisyklingos dantų higienos priežiūros namuose ir užkirsti kelią dantų karieso bei kitų problemų atsiradimui, todėl klinikoje pacientus skatiname praeiti SOLO profilaktikos mokymus.

Solo profilaktika

Tai pažangiausia pasaulyje dantų priežiūros profilaktikos programa, kurią išvystė šveicarų ir vokiečių odontologai.

Tai efektyviausia priemonė dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai.

Ši sistema susideda iš vieno danties šepetėlio (SOLO SWING) ir tarpdančių šepetėlių (SOLO STIX), specialiai pritaikytų pasiekti vietas, kurių neįmanoma išvalyti, naudojant įprastas dantų priežiūros priemones.

Gabrielė Jurgaitytė

KOA klinikos burnos higienistė, sertifikuota SOLO profilaktikos specialistė

Solo profilaktikos mokymai

KOA klinikoje pacientai apmokomi burnos higienos taisyklių ir yra supažindinami
su išties paprasta, bet neįtikėtinai efektyvia SOLO burnos profilaktikos programa.

Solo profilaktikos metu, tarpdančių šepetėliai atrenkami individualiai t.y. specialiu instrumentu nustačius kiekvieno tarpdančio plotį ir atitaikius tinkamiausią šepetėlio diametrą. Tokiu būdu yra pasiekiamas maksimalus tarpdančių ertmių išvalymas ir užkertamas kelias bakterijų kaupimuisi.

Taip pat, mokymu metu pacientai yra teoriškai ir praktiškai supažindinami ir apmokomi su taisyklingu dantų valymu, paaiškinama kiekvieno žingsnio svarba ir eiliškumas, parenkamos visos reikalingos priemonės, teoriškai peržiūrima paskaita, atliekama nudažyto apnašo peržiūra bei sudaromas detalus kiekvieno tarpdančio valymo rėžimas.

SOLO profilaktikos mokymai rekomenduojami visiems pacientams, nepriklausomai nuo jų amžiaus, nes išmokti taisyklingai valyti dantis yra niekuomet ne per vėlu.

Naudojant SOLO PROFILAKTIKOS sistemą vos per dvi savaites pašalinama apie 40% esamų problemų, bei užkertamas kelias ėduonies ir periodontito atsiradimui.
Naudojant SOLO profilaktika taip pat išvengsite dantų netekimo pavojaus, akmenų susidarymo, blogo burnos kvapo, o svarbiausia sumažės apsilankymų pas odontologą.

Tai efektyviausia priemonė dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai.

Tarpdančių šepetėliai (SOLO STIX)

SOLO-STIX tarpdančių šepetėliais veiksmingai pašalinamos bakterijos. Taip užkertamas kelias 70 % visų ėduonies ir 100 % periodontito atvejų. 

Svarbiausia yra tinkamas tarpdančio šepetėlio parinkimas. Šie šepetėliai nuo įprastų, kitų gamintojų šepetėlių skiriasi savo dydžių numeracija. Jie idealiai pritaikomi kiekvienam tarpdančiui individualiai, yra lankstūs tad nesunku įeiti į tarpdantį.

Naudojant SOLO šepetėlius išvengiama dantenų kraujavimo, jautrumo, dantų akmenų susidarymo bei dantų netekimo pavojaus. Kiekvienas pacientas gauna trumpą spalvinę atmintinę su tik jam pritaikyta tarpdančių šepetėlių spalvine gama.

Vieno danties šepetėlis (SOLO SWING)

Šalia įprasto dantų šepetėlio Jūsų namuose turėtų atsirasti ir SOLO SWING vieno danties šepetėlis.

Vieno danties šepetėlio dėka, yra pašalinamos bakterijos ir apnašas nuo ypač sunkiai pasiekiamų vietų. 

 

 

Ar įmanoma išsaugoti sveikus dantis iki žilos senatvės? Drąsiai galime teigti – taip!

Apsilankykite KOA odontologijos klinikoje Vilniuje – ir mes jums padėsime. Išsamiai papasakosime apie šią programą, parinksime tinkamus šepetėlius, išmokysime taisyklingai valytis dantis ir kartu džiaugsimės puikiais rezultatais.

D.U.K.

Efektyviam dantų valymui yra būtinas tinkamas šepetėlio dydis, tik SOLO šepetėliai turi plačią dydžių gamą – galima parinkti tinkamą šepetėlį kiekvienam tarpdančiui.

Tarpdančių šepetėlius, kol nėra suformuoti tinkami įgūdžiai, būtinai turi parinkti sertifikuotas burnos higienistas. Taip užtikrinamas teisingas išsivalymas ir dantenų netraumavimas. Kai yra suformuoti tinkami įgūdžiai, pacientai patys pradeda jausti ar šepetėlis nėra per storas ar per plonas. Be to, yra būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu higienistas patikrina ar yra naudojami tinkamo dydžio šepetėliai.

Priežastis yra nepašalintos bakterijos, kurios ir sukelia dantų ėduonį bei periodentitą.
95 % visų susirgimus sukeliančių bakterijų kaupiasi tarp dantų, o likusios – giliose krūminių dantų vagelėse.

Užtenka vieną kartą praeiti SOLO profilaktikos mokymus. Kaip Jums sekasi ir ar viską atliekate teisingai, burnos higienos specialistas pakomentuoja burnos higienos vizito metu.