Dantų protezavimas per vieną vizitą

®CEREC – (CERamic REConstruction) – pažangiausia kompiuterinė technologija, su ja dantų protezavimas gali būti atliekamas per vieną vizitą.

Tradiciniu būdu dantų protezavimas atliekamas per kelis vizitus. Pradžioje nušlifuojami dantys, pagaminami laikini vainikėliai, tuomet nuimamas atspaudas ir laboratorijoje gaminamas naujas vainikėlis. Šios procedūros užtrunka iki kelių savaičių, o jeigu reikia korekcijų – gali užtrukti ir dar ilgiau.

Su CEREC dantų protezavimo technologija – naudojant biosuderinamas medžiagas, atitinkančias danties emalio tvirtumą, dantų protezavimas gali būti atliekamas ypač tiksliai ir greitai.

®CEREC technologijos privalumai

Vieno vizito odontologija – nereikalingas laikinas danties vainikėlis.

Nereikalingas tradicinis dantų atspaudas, keliantis daug nemalonių pojūčių (dantys skenuojami intraoraline kamera).

Ypatinga estetika – danties spalvą ir tvirtumą atitinkantis keramikos vainikėlis.

Jokio metalo savyje neturintis danties protezas.

Dantų restauracija tausojanti likusius audinius.

Puikus kainos ir kokybės santykis.

Procedūros eiga

Kaip atliekamas dantų protezavimas per vieną vizitą?

  • Vizito metu atliekama apžiūra ir įvertinama ar nereikia papildomų darbų prieš danties protezavimą.
  • Jeigu nereikia gydyti šaknų kanalų, to paties vizito metu dantis nušlifuojamas atitinkamam danties protezui / restauracijai.
  • Dantis nuskenuojamas skaitmenine kamera – paimamas skaitmeninis dantų atspaudas.
  • Pacientas paleidžiamas pailsėti, tuo tarpu danties vainikas sumodeliuojamas kompiuteryje ir išfrezuojamas iš tvirtos, danties spalvos keramikos.
  • Pagamintas vainikėlis pritvirtinamas burnoje specialia medžiaga ir tampa danties dalimi. Kramtyti galima iš karto po procedūros, praėjus nejautrai. 

    Viso vizito trukmė protezuojant vieną dantį – dvi valandos.

Dantų protezavimas su ®CEREC technologija gali būti taikomas ir krūminiams, ir priekiniams dantims.

Protezuodami dantis ®CEREC technologija, Jūs sutaupysite laiko, patirsite žymiai mažiau nemalonių pojūčių odontologo kėdėje ir galėsite džiaugtis estetiška ir tvirta restauracija ilgus metus.

ŽIŪRĖTI VIDEO

ŽIŪRĖTI VIDEO

Ar žinojote, kad plombuodami dantis juos silpniname?

Danties vainikas (kietoji jo dalis) sudarytas iš dviejų sluoksnių: emalio ir dentino. Danties emalis, tai mineralinės struktūros išorinis danties sluoksnis, net keturis kartus tvirtesnis negu po juo esantis dentinas. 

Danties pažeidimą atstačius plomba (kompozitu), dantis yra susilpninamas, nes plomba atitinka dentino tvirtumą. Tokiu atveju, kietas danties emalis yra pakeičiamas minkšta plombine medžiaga.

Netekus 40–50 % danties emalio, rekomenduojama dantį nebe plombuoti, o protezuoti keramikiniu įklotu, užklotu arba vainikėliu. Tokiu būdu atstatytas danties vainikas atgauna savo tvirtumą ir gali funkcionuoti ilgus metus. 

Rezultatai